380 000 €
4419 €/m²
Property 51113 photo 1
Property 51113 photo 2
Property 51113 photo 3
Property 51113 photo 4
Property 51113 photo 5
Property 51113 photo 6
Property 51113 photo 7
Property 51113 photo 8
Property 51113 photo 9
Property 51113 photo 10
Property 51113 photo 11
Property 51113 photo 12
  • ობიექტის კოდი 51113
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 86 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 86 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
524 300 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56595
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა