2 150 000 €
2221 €/m²
Property 51111 photo 1
Property 51111 photo 2
Property 51111 photo 3
Property 51111 photo 4
Property 51111 photo 5
Property 51111 photo 6
Property 51111 photo 7
Property 51111 photo 8
Property 51111 photo 9
Property 51111 photo 10
  • ობიექტის კოდი 51111
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 968 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 521 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 968 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 235 000 € 16679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45139
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 930 000 € 13985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41323
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 650 000 € 15868 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41340
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 430 000 € 17608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41366
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 120 000 € 17666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41359
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 20000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41298
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44730
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 500 000 € 3900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52451
  • ფართი 641 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა