506 000 €
3163 €/m²
Property 51032 photo 1
Property 51032 photo 2
Property 51032 photo 3
Property 51032 photo 4
Property 51032 photo 5
Property 51032 photo 6
Property 51032 photo 7
  • ობიექტის კოდი 51032
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 160 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 593 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 260 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 57 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 160 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52082
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
461 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49717
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46087
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
426 300 € 4900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45126
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
495 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46550
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45123
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა