600 000 €
27 €/m²
Property 5097 photo 1
Property 5097 photo 2
Property 5097 photo 3
Property 5097 photo 4
Property 5097 photo 5
Property 5097 photo 6
Property 5097 photo 7
Property 5097 photo 8
Property 5097 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 22000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
580 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51292
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
850 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62951
  • ფართი 4444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
530 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56513
  • ფართი 95095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29407
  • ფართი 10025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
550 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65531
  • ფართი 5565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
490 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16054
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა