355 000 €
2689 €/m²
Property 50926 photo 1
Property 50926 photo 2
Property 50926 photo 3
Property 50926 photo 4
Property 50926 photo 5
Property 50926 photo 6
Property 50926 photo 7
Property 50926 photo 8
Property 50926 photo 9
Property 50926 photo 10
Property 50926 photo 11
Property 50926 photo 12
Property 50926 photo 13
Property 50926 photo 14
Property 50926 photo 15
  • ობიექტის კოდი 50926
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 132 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 132 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55941
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
362 320 € 3517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52434
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა