310 000 €
2981 €/m²
Property 50925 photo 1
Property 50925 photo 2
Property 50925 photo 3
Property 50925 photo 4
Property 50925 photo 5
Property 50925 photo 6
Property 50925 photo 7
  • ობიექტის კოდი 50925
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 104 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 104 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
362 320 € 3517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52434
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 3674 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51903
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52364
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა