210 000 €
2360 €/m²
Property 50921 photo 1
Property 50921 photo 2
Property 50921 photo 3
Property 50921 photo 4
  • ობიექტის კოდი 50921
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 89 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 89 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
283 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43128
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63204
  • ფართი 306 m²
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 3965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56555
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40912
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52130
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40899
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა