Property 50867 photo 1
Property 50867 photo 2
Property 50867 photo 3
Property 50867 photo 4
Property 50867 photo 5
Property 50867 photo 6
Property 50867 photo 7
Property 50867 photo 8
Property 50867 photo 9
Property 50867 photo 10
Property 50867 photo 11
Property 50867 photo 12
Property 50867 photo 13
Property 50867 photo 14
Property 50867 photo 15
Property 50867 photo 16
Property 50867 photo 17
Property 50867 photo 18
Property 50867 photo 19
Property 50867 photo 20
Property 50867 photo 21
Property 50867 photo 22
Property 50867 photo 23
Property 50867 photo 24
Property 50867 photo 25
Property 50867 photo 26
Property 50867 photo 27
Property 50867 photo 28
Property 50867 photo 29
Property 50867 photo 30
Property 50867 photo 31

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 18000 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 1500 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a big plot of 18.000 sq.m located in the north-east of Corfu, in Viglatouri!

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9739
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
800 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50209
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა