650 000 €
6500 €/m²
Property 50617 photo 1
Property 50617 photo 2
Property 50617 photo 3
Property 50617 photo 4
Property 50617 photo 5
Property 50617 photo 6
Property 50617 photo 7
Property 50617 photo 8
Property 50617 photo 9
Property 50617 photo 10
Property 50617 photo 11
Property 50617 photo 12
Property 50617 photo 13
Property 50617 photo 14
Property 50617 photo 15
Property 50617 photo 16
Property 50617 photo 17
Property 50617 photo 18
Property 50617 photo 19
Property 50617 photo 20
  • ობიექტის კოდი 50617
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 500 € 3759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45725
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 4
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41716
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
531 508 € 4392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46828
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა