520 000 €
5200 €/m²
Property 50616 photo 1
Property 50616 photo 2
Property 50616 photo 3
Property 50616 photo 4
Property 50616 photo 5
Property 50616 photo 6
Property 50616 photo 7
Property 50616 photo 8
Property 50616 photo 9
Property 50616 photo 10
Property 50616 photo 11
Property 50616 photo 12
Property 50616 photo 13
  • ობიექტის კოდი 50616
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46087
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა