ფასი 321 000 €
3028 €/m²
Property 50478 photo 1
Property 50478 photo 2
Property 50478 photo 3
Property 50478 photo 4
Property 50478 photo 5
Property 50478 photo 6
  • ობიექტის კოდი 50478
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 106 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

TOWN CENTRE OF LARNACA. Walking distance from Finikoudes Beach

New project located in the Town Center of Larnaca, a charming coastal region blended into a beautiful mosaic of sun and culture! This 5-floor building is composed of 2 Bedroom apartments and penthouses with roof garden. Located in the heart of Larnaca at only 100 meters from the famous Ermou street, the project is surely an added value to the town of Larnaca  

  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 81.2 SQM Internal Area
  • 24.7 SQM Covered Veranda
  • High-End Residential Project
  • Five-Floor Building
  • 2 Bedroom Apartments
  • Facing a public garden
  • Located in the heart of Larnaca
  • 700 meters from Finikoudes Beach
  • 100 meters from Ermou street
  • 5 minutes from Larnaca airport
  • Energy Efficiency Category: A

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45781
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
455 000 € 3395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51998
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 1
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა