370 000 €
2313 €/m²
Property 50468 photo 1
Property 50468 photo 2
Property 50468 photo 3
Property 50468 photo 4
Property 50468 photo 5
Property 50468 photo 6
Property 50468 photo 7
Property 50468 photo 8
Property 50468 photo 9
Property 50468 photo 10
Property 50468 photo 11
Property 50468 photo 12
Property 50468 photo 13
Property 50468 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1981
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 160 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 0 დონეებზე. დუპლექსი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 2312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50468
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57298
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 5
იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა