იყიდება - კომერციული ქონება 45 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი ყიფსელი
65 000 €
1444 €/m²
Property 50418 photo 1
Property 50418 photo 2
Property 50418 photo 3
Property 50418 photo 4
Property 50418 photo 5

Details

  • წლიური: 5,90%
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 45 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial space of 45 sq.m in Kypseli area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა