მოთხოვნით
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35874
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
200 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35879
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 3813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36234
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36378
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 3785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36492
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36502
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 3591 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36505
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36641
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36694
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა