60 000 €
1579 €/m²
Property 50200 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 38 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The commercial premises are located in the Ambelokipi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა