იყიდება - სასტუმრო 4000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Nea Skioni
60 000 €
15 €/m²
Property 50190 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48395
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
55 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48399
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
60 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48623
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
55 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48894
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
87 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49505
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
55 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49695
  • ფართი 767 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50152
  • ფართი 4900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
60 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50190
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50191
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50192
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა