85 000 €
82 €/m²
Property 50175 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 32 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1030 კვ.მ. on the Euboea island . ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the area of Skroponeria.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
100 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32958
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა