იყიდება - სასტუმრო 537 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida Lakkoma
100 000 €
186 €/m²
Property 50159 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 537 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35819
  • ფართი 209 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
110 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39703
  • ფართი 8750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
100 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35495
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
120 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35497
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47349
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58988
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21692
  • ფართი 4008 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
130 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49724
  • ფართი 7600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m

სიახლეების დაგზავნა