577 000 €
4508 €/m²
Property 50002 photo 1
Property 50002 photo 2
Property 50002 photo 3
Property 50002 photo 4
Property 50002 photo 5
Property 50002 photo 6
Property 50002 photo 7
Property 50002 photo 8
Property 50002 photo 9
Property 50002 photo 10
Property 50002 photo 11
Property 50002 photo 12
Property 50002 photo 13
Property 50002 photo 14
Property 50002 photo 15
Property 50002 photo 16
Property 50002 photo 17
  • ობიექტის კოდი 50002
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 128 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 128 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The last Penthouse for sale!

Internal Covered Areas: 128 m2
Covered Balconies: 28.8 m2
Roof Garden: 61.2 m2
Covered Parking: 28. 6m2
Storage: 6.5+4.9 m2

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
650 000 € 3282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45573
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
495 000 € 7734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56452
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა