კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4550 m² ქალკიდიკზე
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
კასანდრა
ნეა ფოტიდაია
100 000 €
21 €/m²
ობიექტის კოდი
49901
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4550 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/სხვა
ადგილი
ნეა ფოტიდაია (კასანდრა) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
400 m
მანძილი აეროპორტამდე:
57 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4550 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
130 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 2650 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
61856
ფართი
2650 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
130 000 €
54 €/m²
სასტუმრო 2400 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49322
ფართი
2400 m²
მანძილი ზღვიდან
150 m
იყიდება
110 000 €
48 €/m²
სასტუმრო 2250 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
33361
ფართი
2250 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
100 000 €
215 €/m²
სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35495
ფართი
465 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
130 000 €
17 €/m²
სასტუმრო 7600 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49724
ფართი
7600 m²
მანძილი ზღვიდან
6800 m
იყიდება
95 000 €
105 €/m²
სასტუმრო 900 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
63509
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
80 m
იყიდება
140 000 €
107 €/m²
სასტუმრო 1300 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49039
ფართი
1300 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
125 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 8400 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
56633
ფართი
8400 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
130 000 €
260 €/m²
სასტუმრო 500 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
58988
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
110 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 7000 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
34627
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the