1 680 000 €
4746 €/m²
Property 49807 photo 1
Property 49807 photo 2
Property 49807 photo 3
Property 49807 photo 4
Property 49807 photo 5
Property 49807 photo 6
Property 49807 photo 7
Property 49807 photo 8
Property 49807 photo 9
Property 49807 photo 10
Property 49807 photo 11
Property 49807 photo 12
Property 49807 photo 13
Property 49807 photo 14
Property 49807 photo 15
Property 49807 photo 16
Property 49807 photo 17
Property 49807 photo 18
Property 49807 photo 19
Property 49807 photo 20
Property 49807 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2000
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 354 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Extra guest WC and shower is outside on the veranda part, near the swimming pool. Storage room / Laundry. Garage inside house connected to the kitchen (it can be converted into an extra room if requested as a maids room or playroom).
Perfect property for those, seeking the quite privacy, with spacious plot and appreciates quality finishes of the house made for own use.

Big Benefit of the property is that:  YOU CAN BUILD A SECOND HOUSE IN THE LAND ABOUT 600-700 sq m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 350 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39898
  • ფართი 512 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32033
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 3426 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52372
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38319
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9069
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52066
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 270 000 € 6005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45647
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა