ფასი 410 000 €
3083 €/m²
Property 49789 photo 1
Property 49789 photo 2
Property 49789 photo 3
Property 49789 photo 4
Property 49789 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 133 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Availble 2 and 3 bedroom apartments. Price from 410,000 euros + vat. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45387
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51952
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
495 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46550
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2
იყიდება
380 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52358
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა