Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 219 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36764
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26364
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
679 000 € 2301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32395
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 5
იყიდება
990 000 € 5657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9650
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23738
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა