კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 20000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
500 000 €
25 €/m²
ობიექტის კოდი
4975
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
20000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
2000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
45 km
მანძილი აეროპორტამდე:
16 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
580 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 58000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51292
ფართი
58000 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
550 000 €
57 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35807
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
480 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37270
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
650 m
იყიდება
500 000 €
62 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
9740
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
600 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 94000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
25388
ფართი
94000 m²
მანძილი ზღვიდან
7700 m
იყიდება
420 000 €
35 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37857
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
430 000 €
170 €/m²
სასტუმრო 2522 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
44034
ფართი
2522 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
480 000 €
145 €/m²
სასტუმრო 3310 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63742
ფართი
3310 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
580 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 17500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42862
ფართი
17500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
430 000 €
43 €/m²
სასტუმრო 10000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42191
ფართი
10000 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the