იყიდება - კოტეჯი 294 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
788 200 €
2681 €/m²
Property 49747 photo 1
Property 49747 photo 2
Property 49747 photo 3
Property 49747 photo 4
  • ობიექტის კოდი 49747
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 294 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 281 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი ვილა ფართით 294 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40223
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
720 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50701
  • ფართი 226 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56007
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა