530 622 €
4279 €/m²
Property 49738 photo 1
Property 49738 photo 2
Property 49738 photo 3
Property 49738 photo 4
Property 49738 photo 5
Property 49738 photo 6
Property 49738 photo 7
Property 49738 photo 8
Property 49738 photo 9
Property 49738 photo 10
Property 49738 photo 11
Property 49738 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 124 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 5917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49050
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
525 000 € 5526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43705
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა