Property 49737 photo 1
Property 49737 photo 2
Property 49737 photo 3
Property 49737 photo 4
Property 49737 photo 5
Property 49737 photo 6
Property 49737 photo 7
Property 49737 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 183 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 780 000 € 14354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41326
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 799 000 € 11835 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37016
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 8561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44123
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 870 000 € 16548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41339
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24901
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა