Property 49736 photo 1
Property 49736 photo 2
Property 49736 photo 3
Property 49736 photo 4
Property 49736 photo 5
Property 49736 photo 6
Property 49736 photo 7
Property 49736 photo 8
Property 49736 photo 9
Property 49736 photo 10
Property 49736 photo 11

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 48 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48572
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48944
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52465
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა