461 000 €
4853 €/m²
Property 49717 photo 1
Property 49717 photo 2
  • ობიექტის კოდი 49717
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
524 300 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56595
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46087
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52956
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56484
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 500 € 3759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45725
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52081
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა