1 200 000 €
3390 €/m²
Property 49712 photo 1
Property 49712 photo 2
Property 49712 photo 3
Property 49712 photo 4
Property 49712 photo 5
Property 49712 photo 6
Property 49712 photo 7
Property 49712 photo 8
Property 49712 photo 9
Property 49712 photo 10
Property 49712 photo 11
Property 49712 photo 12
Property 49712 photo 13
Property 49712 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი ვილა ფართით 354 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 779 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47005
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
990 000 € 5657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9650
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 3426 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52372
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 4484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47459
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 700 000 € 3617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23754
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა