2 800 000 €
4714 €/m²
Property 49711 photo 1
Property 49711 photo 2
Property 49711 photo 3
Property 49711 photo 4
Property 49711 photo 5
Property 49711 photo 6
Property 49711 photo 7
Property 49711 photo 8
Property 49711 photo 9
Property 49711 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი ვილა ფართით 594 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 5542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30020
  • ფართი 415 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 900 000 € 9666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22150
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31572
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 700 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42131
  • ფართი 766 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 600 000 € 4126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43617
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 500 000 € 5681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9069
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა