Property 49700 photo 1
Property 49700 photo 2
Property 49700 photo 3
Property 49700 photo 4
Property 49700 photo 5
Property 49700 photo 6
Property 49700 photo 7
Property 49700 photo 8
Property 49700 photo 9
Property 49700 photo 10
Property 49700 photo 11
Property 49700 photo 12
Property 49700 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 237 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This 3 bedroom penthouse in one of the most prime locations of Limassol is now available for sale. It is located in a very quiet and desirable neighborhood in Potamos Germasogeias, close to amenities and a short walk from the beach and ‘Dasoudi’ park along the seafront to the south and the retail outlets and restaurants of Kolonakiou Avenue to the north. It has easy access to the motorway connecting all the major cities of the island.

Covered Veranda (Sq.m.): 36
Uncovered Veranda (Sq.m.): 75

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
780 000 € 5064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41278
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
930 000 € 4581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45134
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
810 000 € 5259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41277
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 050 000 € 11170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44297
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა