300 000 €
3061 €/m²
Property 49653 photo 1
Property 49653 photo 2
Property 49653 photo 3
Property 49653 photo 4
Property 49653 photo 5
Property 49653 photo 6
Property 49653 photo 7
  • ობიექტის კოდი 49653
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 98 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 98 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51114
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51289
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა