5 000 000 €
6250 €/m²
Property 49460 photo 1
Property 49460 photo 2
Property 49460 photo 3
Property 49460 photo 4
Property 49460 photo 5
Property 49460 photo 6
Property 49460 photo 7
Property 49460 photo 8
Property 49460 photo 9
Property 49460 photo 10
Property 49460 photo 11
Property 49460 photo 12
Property 49460 photo 13
Property 49460 photo 14
Property 49460 photo 15
Property 49460 photo 16
Property 49460 photo 17
Property 49460 photo 18
Property 49460 photo 19
Property 49460 photo 20
Property 49460 photo 21
Property 49460 photo 22
Property 49460 photo 23
Property 49460 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 38000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 35 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 102 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 800 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

This villa is equipped with all modern amenities a family needs to live in comfort and style. Its prime location combines elite living, peace of mind, panoramic view and at the same time proximity to the city center and the beach with Limassol just 35km away. As far as design is concerned, the villa blends beautifully with the surrounding forest, built with Troodos stone with outside walls 50cm thick! For all-round comfort, all the family enjoys the benefits of beautifully landscaped gardens as well as a private forest.

  • Private chapel
  • Games room (Snooker table, darts)
  • Indoor, heated pool
  • Dry and traditional sauna / steam bath
  • Home theatre (two 100” and one 120” screens)

იყიდება
6 940 000 € 8032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23647
  • ფართი 864 m²
  • Rooms 6
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
6 300 000 € 7627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49056
  • ფართი 826 m²
  • Rooms 6
იყიდება
6 780 000 € 7353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23659
  • ფართი 922 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 632 000 € 9227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31679
  • ფართი 502 m²
იყიდება
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25775
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
6 450 000 € 8945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23600
  • ფართი 721 m²
  • Rooms 6
იყიდება
5 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49460
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 350 000 € 8906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23654
  • ფართი 713 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა