750 000 €
3456 €/m²
Property 49394 photo 1
Property 49394 photo 2
Property 49394 photo 3
Property 49394 photo 4
Property 49394 photo 5
Property 49394 photo 6
Property 49394 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 217 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
810 000 € 4850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56032
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
630 000 €
  • ობიექტის კოდი 35292
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა