1 100 000 €
3560 €/m²
Property 49380 photo 1
Property 49380 photo 2
Property 49380 photo 3
Property 49380 photo 4
Property 49380 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 309 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 100 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44472
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52425
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა