80 000 €
471 €/m²
Property 49372 photo 1
Property 49372 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1991
  • რემონტის წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 170 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 802 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10485
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
100 000 € 1886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21578
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
65 000 € 902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60521
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
80 000 € 470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49372
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
80 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25251
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
75 000 € 882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30920
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
110 000 € 440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11340
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
80 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33153
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
95 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8758
  • ფართი 92 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
90 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31485
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა