ფასი 410 000 €
2412 €/m²
Property 49365 photo 1
Property 49365 photo 2
Property 49365 photo 3
Property 49365 photo 4
Property 49365 photo 5
Property 49365 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 170 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33887
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
593 900 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52329
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 1
იყიდება
540 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33796
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52224
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51519
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51515
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა