ფასი 440 000 €
3099 €/m²
Property 49331 photo 1
Property 49331 photo 2
Property 49331 photo 3
Property 49331 photo 4
Property 49331 photo 5
Property 49331 photo 6
Property 49331 photo 7
Property 49331 photo 8
Property 49331 photo 9
Property 49331 photo 10
Property 49331 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 142 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 €
  • ობიექტის კოდი 35292
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43927
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51518
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 3
იყიდება
593 900 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52329
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 1
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41961
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა