300 000 €
3000 €/m²
Property 49323 photo 1
Property 49323 photo 2
Property 49323 photo 3
Property 49323 photo 4
Property 49323 photo 5
Property 49323 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2016
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 100 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
300 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4565
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37000 m
იყიდება
250 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18525
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა