290 000 €
145 €/m²
Property 49320 photo 1
Property 49320 photo 2
Property 49320 photo 3
Property 49320 photo 4
Property 49320 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58304
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
240 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14326
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
425 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63159
  • ფართი 1976 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
350 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22744
  • ფართი 9312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
360 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61745
  • ფართი 1850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
265 000 € 632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22231
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31095
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა