110 000 €
117 €/m²
Property 49319 photo 1
Property 49319 photo 2
Property 49319 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 940 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43632
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
160 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54522
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54523
  • ფართი 4811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59253
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
130 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57322
  • ფართი 3221 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
110 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62212
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5434
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
130 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61856
  • ფართი 2650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
100 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35495
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m

სიახლეების დაგზავნა