70 000 €
1094 €/m²
Property 49317 photo 1
Property 49317 photo 2
Property 49317 photo 3
Property 49317 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1986
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 64 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 2 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The store is located in the area of Zografou, Athens.

It consists of a ground floor of 43 sq.m. and a basement of 21 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
97 000 € 4217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35485
  • ფართი 23 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
70 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49317
  • ფართი 64 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
75 000 € 539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7925
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
70 000 € 2592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59345
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63717
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48586
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
75 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45756
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
79 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21142
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა