400 000 €
3053 €/m²
Property 49311 photo 1
Property 49311 photo 2
Property 49311 photo 3
Property 49311 photo 4
Property 49311 photo 5
Property 49311 photo 6
Property 49311 photo 7
Property 49311 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 131 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33427
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29146
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26371
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5
იყიდება
440 000 € 3098 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49331
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43217
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა