685 000 €
3072 €/m²
Property 49302 photo 1
Property 49302 photo 2
Property 49302 photo 3
Property 49302 photo 4
Property 49302 photo 5
Property 49302 photo 6
Property 49302 photo 7
Property 49302 photo 8
Property 49302 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 223 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54844
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
900 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45655
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა