იყიდება - კოტეჯი 175 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
379 000 €
2166 €/m²
Property 49267 photo 1
Property 49267 photo 2
Property 49267 photo 3
Property 49267 photo 4
Property 49267 photo 5
Property 49267 photo 6
Property 49267 photo 7
  • ობიექტის კოდი 49267
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 175 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 180 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 175 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 1619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45375
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49311
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა