იყიდება - კოტეჯი 195 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
395 000 €
2026 €/m²
Property 49266 photo 1
Property 49266 photo 2
Property 49266 photo 3
  • ობიექტის კოდი 49266
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 195 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 180 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 195 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
372 000 € 2021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32960
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42117
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
439 320 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45612
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
449 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20270
  • ფართი 197 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა