260 000 €
2261 €/m²
Property 49190 photo 1
Property 49190 photo 2
Property 49190 photo 3
Property 49190 photo 4
Property 49190 photo 5
Property 49190 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
213 000 € 2265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47724
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
344 000 € 3698 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51906
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა