3 000 000 € 2 500 000 €
6944 €/m²
Property 49148 photo 1
Property 49148 photo 2
Property 49148 photo 3
Property 49148 photo 4
Property 49148 photo 5
Property 49148 photo 6
Property 49148 photo 7
Property 49148 photo 8
Property 49148 photo 9
Property 49148 photo 10
Property 49148 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 290 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 360 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The project of the villa is modern and worthy of the attention of the most discerning clients. The best materials and components have been used, the structure of the building is well thought out and built to the highest quality standards. 

  • Distance to the sea shore walkway - 290 m
  • Distance to the pedestrian zone with restaurants and taverns - 250 m
  • Distance to the nearby gas station - 900 m
  • Distance to the zone of industrial / grocery essential goods - 1km
  • Distance to the nearby town of Polis - 6 km
  • Distance to Paphos city - 45 km
  • Paphos International Airport of Paphos - 58 km away

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 700 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47735
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25790
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49148
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 7647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39325
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 500 000 € 4660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29070
  • ფართი 751 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა