420 000 €
51 €/m²
Property 49139 photo 1
Property 49139 photo 2
Property 49139 photo 3
Property 49139 photo 4
Property 49139 photo 5
Property 49139 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8100 კვ.მ. in Ionian Islands. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 7.318 sq.m in the western coast of the island of Ithaca.

The plot is sloping of an easy square shape bordering two roads in its upper and lower part. The Plot has an amazing view of the sea and the eastern coast of Kefalonia island.

It is buildable and is 3km from the nearest beach and 15 km from the port of Vathy.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16935
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
450 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66146
  • ფართი 7600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
420 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49139
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
530 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43885
  • ფართი 6179 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა